Prancūzija kaip ir Vokietija reikalauja mokėti vairuotojams nemažiau jų nustato minimalaus atlygio Parašyta birželio 16, 2016, autorius .

Nuo 2016 m. liepos 1 d. Prancūzijoje numatomi nauji reikalavimai krovininio ir keleivinio transporto kompanijoms dėl darbuotojų užmokesčio, kuomet jų darbuotojai komandiruojami į Prancūziją. Panašus įstatymas jau galioja Vokietijoje. Iškilus problemoms prašom kreiptis į LR ambasadą Prancūzijoje Telefonu +33 1 40 54 50 50, +33 1 40 54 50 51, elektroniuniu paštu  amb.fr@urm.lt arba informacijos ieškoti svetainėje http://fr.mfa.lt

Birželio 16 d. Europos Komisiją (EK) informavo, kad pradėjo tyrimą prieš Prancūziją dėl naujojo įstatymo, kuris reglamentuoja komandiruojamų darbuotojų darbo užmokestį. Dar vienas įspėjimas išsiųstas ir Vokietijai.

Abiejų šalių atžvilgiu, EK mano, kad minimalaus atlyginimo reikalavimas, kuris galioja tik įstatymą priėmusioje šalyje, kitų šalių transporto įmonėms sukuria papildomus administracinius barjerus. Tai trikdo transporto sektoriaus plėtrą ES.

EK svarsto panaudoti logiškesnes priemones, kuriomis būtų galima apsaugoti darbuotojų interesus netrukdant sąžiningai konkurencijai ir laisvam prekių ir paslaugų judėjimui.

Leave a Comment

If you would like to make a comment, please fill out the form below.

Name (būtina)

Email (būtina)

Interneto puslapis

Komentarai

© Copyright Vairuotojų profesinė sąjunga - Powered by Wordpress - Designed by Speckyboy. Enjoy with a Whopper Meal & Large Coke.