Europos Parlamentas nutarė kelių transportui netaikomos naujos komandiruotės taisyklės, Parašyta vasario 28, 2018, autorius .

Vasario 28 d. Europos Parlamentas ir ES valstybės narės pasiekė susitarimą dėl bendros darbuotojų komandiravimo direktyvos. Pagal šį susitarimą kelių transportui netaikomos naujos komandiruotės taisyklės, užtikrinančios vienodą darbo užmokestį darbuotojams, nesvarbu, iš kur jie yra atvyke.

ETF prezidentas Frank Moreels sakė: „Apskritai šis susitarimas yra neabejotinai žingsnis į priekį Europos darbuotojams. Galiausiai turime direktyvos projektą, patvirtinantį principą, kad vienodas darbas nusipelno vienodo užmokesčio. Tai pergalė profesinių sąjungų judėjimui: pripažinti tai, ko mums reikėjo daugelį metų, ir pasirašyti, kad mūsų veiksmai buvo sėkmingi nustatant darbuotojų komandiravimo darbotvarkę. Taigi negalime paneigti, kad tai yra proveržis, tačiau žvelgdami į kelių transporto sektorių matome didžiulius spragos ir veidmainišką nenuoseklumą. Kodėl profesionalūs vairuotojai neverti tokio paties sąžiningo elgesio kaip ir kitų sektorių darbuotojai?

Eduardo Chagas, ETF generalinis sekretorius, sakė, kad „ETF vykdo visapusišką sąžiningos transporto kampaniją dėl kokybiškų darbo vietų Europoje. Europos keliai ir greitkeliai yra pilni išnaudojimo ir darbo užmokesčio diskriminacijos. Tūkstančiai neapsaugotų profesionalių vairuotojų gyvena automobilių stovėjimo aikštelėse. Išskyrus kelių transportą iš vienodo darbo užmokesčio principo, niekas negali išspręsti šių problemų „.

Skaityti daugiau 

 

Leave a Comment

If you would like to make a comment, please fill out the form below.

Name (būtina)

Email (būtina)

Interneto puslapis

Komentarai

© Copyright Vairuotojų profesinė sąjunga - Powered by Wordpress - Designed by Speckyboy. Enjoy with a Whopper Meal & Large Coke.